Moise Karaköy Restorana Rezervasyon yaptırmak için bize telefon veya mail üzerinden ulaşabilirsiniz.
Tel +90 212 512 1822
WhatsApp: +90 549 763 1116
info@moisekarakoy.com
Bereketzade, Felek Sk. No.2, 34421 Beyoğlu / İstanbulTarihi & Lezzetli & Benzersiz

Hikayemiz

Moise Karaköy Restaurant, 1881 yılında Aşkenazi Sinagogu’nun mimarı da olan Gabriel Tedeschi tarafından yapılan Kamondo Apartmanı’nda hizmete giren, Hotel DeCamondo Galata’nın muhteşem manzaralı terasında bulunmaktadır.

Misafirlerimize, iki kıtanın kesiştiği noktada, Türk tarihinin gizli kalmış en önemli ailelerinden birinin bizzat yaşamış olduğu binada, ailenin bu binada doğmuş olan son üyesinin ismi ile kendimize has lezzetleri, Türk mutfağının eşsiz çeşitliliğiyle harmanlayarak sunuyoruz.

Moise Karaköy Restaurant

Türk mutfağı tarih boyunca tüm dünyanın dikkatini çeken bir mutfak olmuştur. Et yemekleri, başlangıçları, saray yemekleri ve tatlıları ile yıllarca övgü toplamış ve çok beğenilmiştir. Günümüzde de halen övgü toplamaya devam etmekte olan Geleneksel Türk Mutfağını, misafirlerimize en orijinal ve en lezzetli haliyle sunmayı kendimize ilke edindik.

En taze sebzelerden, günlük ürettiğimiz Türk mezelerimiz, özenle seçilen etlerimiz ve tatlılarımız ile sizi adeta geleneksel bir yolculuğa çıkarıyoruz. Aynı zamanda yerel şarap çeşitlerimiz ve özel olarak hazırlanan kokteyllerimiz ile yemeğinizin keyfini çıkarıyorken tarihi yarımada ve boğaz manzarası eşliğinde İstanbulda tarihe doyuyorsunuz.